ANTI AGE
terapia odmładzająca, przeciwzmarszczkowa

Linia ANTI AGE stworzona jest na bazie aktywnej substancji jaką jest kwas glikolowy w różnych stężeniach: 30%, 50%, 70% pH od 0,8-2,8. Jest to czysta substancja bez żadnych dodatkowych składników, dzięki czemu peeling jest skuteczniejszy i bezpieczniejszy.
Laboratoria firmy EMPIRE Skin Care Solutions produkują kwas glikolowy z soku trzciny cukrowej. Jest to bardzo mała cząsteczka dzięki czemu bardzo dobrze przenika przez skórę. Po zaaplikowaniu, kwas glikolowy, reaguje z górnymi warstwami naskórka pobudzając właściwości wiążące lipidów, które utrzymują martwe komórki naskórka razem. Dzięki temu warstwa zrogowaciała naskórka złuszcza się, ukazując żywą skórę. Głównym zadaniem kwasu glikolowego jest odmłodzenie i poprawa wyglądu skóry.

Zabiegi Peel Mision linii ANTI AGE wpływają na:

  • zmniejszenie zmarszczek,
  • spłycenie blizn,
  • przyspieszają odnowę komórkową
  • zmiękczają i wygładzają skórę, poprawiają jej barwę i fakturę,
  • odbudowę włókien sprężystych i poprawę elastyczności skóry,
  • zwiększenie produkcji włókien kolagenu i mukopolisacharydów,
  • przyśpieszają odnowę komórkową,
  • rozjaśnienie plam pigmentowych i przebarwień,
  • oczyszczają skórę,
  • regulują zaburzenia rogowacenia

ANTI AGE 1

Kwas glikolowy 30% pH=2,8; pojemność 30ml

Peeling przeznaczony dla osób rozpoczynających terapię. Można go stosować jako zabieg ekspresowego liftingu SOS np. przed bankietami.
 

ANTI AGE 2

Kwas glikolowy 50% pH=1,5; pojemność 30ml

Peeling posiada większe stężenie kwasu glikolowego od ANTI AGE 1, przez co działa mocniej, jest bardziej aktywny. Daje efekt ANTI AGE, odnawia skórę. W cyklu zabiegów można wykonać max. 10 zabiegów co tydzień.

ANTI AGE 3

Kwas glikolowy 70% pH=0,8

Peeling przeznaczony dla osób przyzwyczajonych do peelingów kwasem glikolowym. Peeling o silnym działaniu liftingującym. Prawidłowo wykonany nie powoduje złuszczania skóry. W cyklu zabiegów można wykonać max. 3 zabiegi.

Terapia domowa

ANTI AGE TONIC (200ml)

Tonik ma formułę płynu micelarnego. Zawiera kwas glikolowy o stężeniu 5% co wpływa na zmniejszenie zmarszczek, spłycenie blizn, zmiękczenie, wygładzenie skóry, poprawia barwą i fakturę skóry, wpływa na odmłodzenie i poprawę elastyczności skóry.

Dodatkowo rozjaśnia plamy pigmentowe, oczyszcza skórę, reguluje zaburzenia rogowacenia. Codzienne stosowanie toniku wpływa na przedłużenie efektów działania zabiegu z użyciem preparatu peel-mission ANTI AGE.
 

Krem FILLER MAX™ (50ml) jest uzupełnieniem terapii przeciwzmarszczkowej oraz terapii przeciwstarzeniowej, przeznaczony do codziennej pielęgnacji domowej. Powinno się go stosować 2 razy dziennie, rano i wieczorem.

Krem FILLER MAX™ zawiera cztery najistotniejsze składniki dające efekt ANTI AGE:

Kwas ferulowy silny antyoksydant, „wymiatacz wolnych rodników”, składnik zatrzymujący proces starzenia się skóry.Olej arganowy mocno nawilża i wykazuje działanie przeciwzmarszczkowe Retinol powoduje przyspieszenie produkcji kwasu hialuronowego w skórze .Olej z drzewa moringa drzewo moringa nazywane jest „drzewem cudu”. Jego częścią są tzw. sterole, które wpływają odżywczo na błony śluzowe komórek skóry. Sterole zmniejszają również przekrwienie skóry. Olej moringa zawiera również kwas oleinowy, który ułatwia transport transepidermalny (przez błonę komórek), dzięki czemu pozostałe składniki aktywne łatwiej wnikają do wnętrza komórek. Białka zawarte w oleju moringa pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Olej moringa redukuje zmarszczki oraz zapobiega ich powstawaniu.