Oczyszczenie manualne twarzy

Dokładne oczyszczanie i usunięcie zrogowaciałego naskórka jest dobrodziejstwem dla każdej cery niezależnie od jej rodzaju: (...)

Masaż twarzy

Masaż twarzy, szyi i dekoltu Myśląc o masażu, zazwyczaj wyobrażamy sobie masaż pleców, ramion, szyi. W (...)

Peeling chemiczny

Procedura polegająca na nałożeniu na skórę odpowiednio dobranej mieszaniny związków chemicznych w określonym stężeniu. Substancje (...)

Zabieg firmy Jean D'Arcel

Zabieg regenerująco-rozświetlająco-liftingujący Głównym działaniem zabiegu jest odnowa zniszczonej skóry po okresie wakacyjnym. długie godziny na słońcu (...)

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia kosmetyczno - estetyczna polega na wstrzykiwaniu w skórę specjalnie przygotowanych przez laboratorium sterylnych koktajli (...)

Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa to najnowocześniejszy, innowacyjny system transportu substancji czynnych do głębokich warstw skóry w sposób (...)

Mezoterapia mikroigłowa

Profesjonalna terapia mikroigłowa - autentyczna odnowa skóry Zabieg Mezoterapii Mikroigłowej polega na bezpośrednim wprowadzeniu do skóry (...)

Mikrodermabrazja diamentowa

Mikrodermabrazja jest metodą mechanicznego złuszczania naskórka warstwa po warstwie. Polega na usunięciu-ścieraniu warstw naskórka za (...)

Mikrodermabrazja korundowa

Nowoczesny bardzo skuteczny zabieg lekarski leczniczo-regenerujący i odmładzający skórę, wykonywany za pomocą specjalnego urządzenia. Jest to (...)

Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny to nowy sposób głębokiego oczyszczania skóry, który jest absolutnie nieinwazyjny i może być (...)

Fale Radiowe – lifting bez skalpela

Radiofrekwencja to promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych, wytwarzane przez prąd zmienny i w szerokim (...)