Serdecznie witamy na stronie Ambasada Urody.

    Pasja do kosmetologii jest moim priorytetem i motorem do osiągnięć zawodowych. Pierwsze doświadczenie zdobyłam studiując kosmetologię w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie, ukończyłam uzupełniające studia magisterskie na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi .W 2010r otworzyłam nowoczesny i profesjonalny salonu kosmetyki estetycznej  „Ambasada Urody”. Nabywam wciąż nowej wiedzy z zakresu makijażu permanentnego, przedłużania rzęs, medycyny estetycznej, oraz pielęgnacji twarzy. Szkolę nie tylko siebie ale i całą swoją kadrę co pozwoliło nam zyskać zaufanie wielu zadowolonych Klientów.

    Ambasada Urody to miejsce, gdzie możesz czuć się pewnie i komfortowo. Możesz całkowicie zdać się na wiedzę i doświadczenie kosmetyczek-kosmetologa. Paulina Kunikowska mgr kosmetolog - linergistka-stylistka rzęs  z 10 letnim doświadczeniem oraz właściciel firmy ,Katarzyna Wiśniewska Kosmetolog-stylistka paznokci z rocznym, doświadczniem , Karolina Kołowrocka mgr kosmetolog- stylistka rzęs z 8 letnim doświadczeniem i Izabela Lachowicz technik usług kosmetycznych ciesząca sie 15 letnim doświadczeniem w zawodzie. W naszym gabinecie wykonujemy szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych i z zakresu  medycyny estetycznej dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów. Ciepła i dyskretna atmosfera, profesjonalna i kompleksowa opieka to drobiazgi, które Cię urzekną. Dążenie do Twojego zadowolenia, abyś po wyjściu z salonu czuła się "lśniąca" to nasz cel. Proponuję kompleksowe, profesjonalne i nowoczesne usługi kosmetyczne. Specjalizujemy się w zabiegach wyszczuplających i modelujących sylwetkę, kosmetyce profesjonalnej twarzy, medycynie estetycznej, makijażu permanentnym, depilacji , makijażu okolicznościowym, manicure i pedicure , przedłużanie rzęs oraz piercingu.
Używamy wyłącznie rekomendowanych kosmetyków najlepszej jakości, takich jak "Peel Mission", , "Dermaheal", "Swiss Medical", " Mesosystem"," StudeX"," Farmona", "Gehwol", "Clarena", "Kryolan", "Vinylux", "Spn", "Dior","Semilac",  "INDIGO",:CYTOCARE","HANAMI" " Neo neil"," NC Nail Company","Purebeau", "Jean D'Arcel ", "Secret Lashes","M-lashes" ," Juwederm","Princess" itd. Profesjonalna i miła obsługa sprawia, że czas spędzony u nas w salonie to czas relaksu i prawdziwej przyjemności.

    Salon jest nowoczesnym salonem kosmetologicznym, wyposażonym w nowoczesne technologie. Wiemy, jak trudno jest dobrać bezpieczne, a zarazem skuteczne urządzenia, posiadające odpowiednie atesty i certyfikaty. Wyposażenie naszego salonu to efekt długotrwałych poszukiwań. Wszystkie urządzenia zostały przez nas dokładnie przetestowane i jesteśmy pewne co do ich bezpieczeństwa i skuteczności.

Ambasada Urody to miejsce w którym osoby zainteresowane swoim pięknem i samopoczuciem znajdą wiedzę, wsparcie i najlepsze towarzystwo.

Serdecznie zapraszam
mgr. kosmetolog Paulina Kunikowska