Przedłużanie rzęs metodą 1:1 i 2:1

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1 czy 2:1 to fantastyczna usługa, dzięki której:

Czarujesz spojrzeniem! Oszczędzasz czas – nie potrzebujesz już żadnego makijażu!

Zabieg jest całkowicie bezpieczny dla oczu i rzęs, mogą sobie na niego pozwolić nawet alergicy i osoby noszące szkła kontaktowe!

Podczas zabiegu do każdej naturalnej rzęsy przyklejana jest jedna jedwabna (stąd nazwa 1:1) lub (2:1 czyli 2 rzęsy do jednej) odpowiednio dopasowywana do Twojej urody i rzęs naturalnych.

Dzięki mnogości różnych długości rzęs, efekt zabiegu można całkowicie dopasować do swojego gustu. Jeśli chcesz, by wszyscy podziwiali Twoje długie, gęste i zalotnie podkręcone rzęsy - wybierzesz efekt spektakularny2:1. Jeśli zależy Ci na lekko podkręconych, gęstych, ale klasycznych rzęsach – efekt 1:1 naturalny jest odpowiedni dla Ciebie. Przedłużanie rzęs polega również na odpowiednim dobraniu grubości rzęs (0.15, 0.20 w metodzie 1:1), (0,10 w metodzie 2:1) jest to ważne ponieważ każdy posiada inny włos i zbyt gruba sztuczna rzęsa niepotrzebnie obciążyłaby naturalną, która później opadałaby nieestetycznie.

O pieramy się na przekonaniu, że potrzeby naszych Klientek mają kluczowe znaczenie i w pełni zobowiązujemy się do spełnienia ich potrzeb. To przełomowe

rozwiązanie w kosmetyce upiększającej, efekt który daje naturalny i piękny wygląd.

Nasze rzęsy sprawią, że Twoje oczy nabiorą wyrazistości, optycznie je powiększą a spojrzenie przepełni się uwodzicielskim blaskiem.

Metoda objętościowa 3-4d oraz Russian Volume 5-9D

Przedłużanie rzęs metodami 2d, 3d i 8d to sposób by za pomocą innowacyjnych technik wolumetrycznych osiągnąć efekt gęstych i długich rzęs. We wszystkich metodach objętościowych przedłużania rzęs, efekt zagęszczenia uzyskiwany jest poprzez liczbę doklejanych rzęs.

Przedłużanie rzęs metodami wolumetrycznymi 2d-8d to nowa formuła polegająca na umocowaniu kilku odpowiednio wyprofilowanych rzęs tworzących wachlarzyk. Wachlarzyki tworzone są z cienkich rzęs do metod objętościowych, które powodują mniejszy nacisk na naturalną rzęsę. Z uwagi na komfort noszenia i pożądany przez klientki efekt rzęs 3d, najkorzystniejsze jest doklejanie wachlarzyka cienkich 0,05mm i 0,03mm.

Zaletą metod wolumetrycznych przedłużania rzęs jest duża możliwość zagęszczenia rzęs, przy minimalnym obciążeniu rzęs naturalnych, jak również zmniejszenie widoczności ubytków pomiędzy uzupełnieniami.

Secret Lashes opracowało innowacyjną metodę objętościowego przedłużania rzęs Volume Russian Style, którą udoskonaliliśmy o metody 2d, 3d i 8d. Chętnie dzielimy się swoim doświadczeniem z zakresu metod wolumetrycznych, , gwarantujące hollywoodzki efekt 3d przedłużanych rzęs.

Russian Volume to metoda przedłużania i zagęszczania rzęs inspirowana rosyjskimi technikami objętościowymi. Russian Volume to udoskonalony przez ekspertów sposób, by za pomocą w pełni bezpiecznych technik, móc cieszyć się przedłużonymi rzęsami z efektem 3d.