Do przekłuwania uszu stosujemy nową metodę SYSTEM 75 Studex.

Zalety Systemu 75™

System 75 został zaprojektowany jako łatwy w użyciu, wykorzystujący jednorazowe wkłady do przekłuwania uszu, spełniający System 75 oferuje znacznie więcej zalet niż inne dostępne aparaty do przekłuwania uszu.

  1. 1. Kształt instrumentu idealnie przylega do dłoni, zapewniając pewny i zrównoważony uchwyt w czasie przekłuwania.
  2. 2. Kolczyk i zapinka są zamontowane w plastikowym wkładzie, który następnie jest zapakowany w pojedyncze, przeźroczyste pudełko i sterylizowany. Wkład z kolczykiem jest instalowany w pistolecie i wyjmowany po wykonaniu przekłucia, bez dotykania wkłady lub kolczyka. Utrzymuje to sterylne warunki w otoczeniu przekłuwanego ucha, dla bezpieczeństwa zarówno klienta jak i wykonawcy przekłucia.
  3. 3. Każdy kolczyk z zapinką jest pakowany w swoje własne, sterylne, przeźroczyste pudełko (blister). Używając jednego kolczyka do przekłucia jednego ucha, nie niszczymy sterylności drugiego kolczyka.
  4. 4. Wkład z kolczykiem jest tak skonstruowany, aby automatycznie założyć zapinkę na kolczyk, pozostawiając optymalną odległość pomiędzy skórą a kolczykiem i zapinką, zarówno z przodu jak i z tyłu płatka ucha. Ta przestrzeń jest szczególnie ważna dla właściwego przemywania i gojenia ucha.
  5. 5. Całkowicie nowy wygląd igły kolczyka zapewnia, że zapinka zostanie ustawiona właściwie, tak więc wykonawca przekłucia nie musi ręcznie poprawiać ustawienia zapinki we właściwej pozycji po wykonaniu przekłucia. 6. Płacimy tylko za wybór kolczyka a przekłucie mamy w gratisie