Innowacyjny zabieg rekonstrukcji i odbudowy brwi metodą Noble Brows, powstał przede wszystkim z myślą o kobietach, które nie mogą cieszyć się pięknymi i gęstymi naturalnymi brwiami. Dzięki rekonstrukcji brwi Twoje spojrzenie nabierze głębi, a twarz wyrazu i charakteru.

Zabieg rekonstrukcji brwi Noble Brows łączy elementy przedłużania i zagęszczania brwi. Zabieg polega na doklejeniu bardzo cieniutkich sztucznych brwi (o grubości i strukturze naturalnego włosa) w wybranym przez stylistkę kolorze.

Zabieg rekonstrukcyjny poprzedza profesjonalna analiza kolorytu i kształtu brwi, co pozwala nam osiągnąć piękny naturalny efekt stylizacji. Linia brwi zostaje wymodelowana zgodnie z kształtem twarzy i indywidualnymi oczekiwaniami klientki. Szeroka gama kolorystyczna brwi gwarantuje naturalny efekt i idealne dopasowanie do naturalnego kolorytu brwi.

Wymarzony idealny kształt, grubość oraz odcień brwi rzadko można uzyskać gdy wykonywane są samodzielnie w domowym zaciszu przy pomocy depilacji, cieni lub tuszu. Szczególnie samodzielne usuwanie włosków bardzo łatwo i szybko może zakończyć się katastrofą, kiedy popełnimy brzemienny w skutkach błąd i usuniemy ich za dużo - niestety ciężko przywrócić im naturalny wygląd

Idealny kształt i układ brwi to rzadkość. Często brwi rosną nieregularnie lub na łuku brwiowym pojawiają się luki i przerwy w których włoski nie rosną w ogóle. Nieodpowiednie i częste regulowanie również może powodować że brwi osłabną, staną się jaśniejsze i rzadsze.

Zabieg Noble Brows jest również idealny dla kobiet które nie mają brwi lub są one tylko lekko zarysowane. Nadmiernie "wyskubane" lub namalowane brwi są niemodne i wyglądają bardzo nieestetyczne.

Zabieg rekonstrukcji i odbudowy brwi jest też idealnym rozwiązaniem dla Pań które chciałyby wykonać zabieg makijażu permanentnego brwi ale chciały by wcześniej zobaczyć jak zmieni się ich wygląd.

Zabieg utrzymuje sie maksymalnie do 2 tygodni, po zabiegu nie należy natłuszczać brwi, malować, unikać tarcia oraz czesania brwi, ponieważ grozi to szybszym odpadnięciem.