W poniedziałek 11 września ukończyłam wraz z Izą szkolenie zawodowe w Łodzi a tematem było:

"Terapie progresywne oraz wielokierunkowe w łączeniu peelingów medycznych PEEL MISSION."

Dzięki łączeniu peelingów w jednym zabiegu potęgujemy działanie ,które ma na celu przyspieszyć efekty oraz zadowolenie klientki. Mogłyśmy poznać innowacyjne sposoby na regenerację skóry bez okresu rekonwalescencji co jest bardzo ważne dla klienta w tych czasach, ponieważ żadna z nas nie chce wykluczyć się z życia codziennego. Poprzez łączenie nawet silnych peelingów możemy kontrolować naszą pracę dzięki obszernej wiedzy o monopeelingach.

Bardzo ważnym tematem była Nowość marki Peel mission

RETiPeel zabieg z 10%retinolem, Jesteśmy nim zachwycone po pierwszym zabiegu mamy spektakularny efekt a jeszcze lepsze jest że każda klientka wychodzi od nas z kremem pielęgnacyjnym i nie trzeba rozkładać zabiegu w długim czasie ponieważ kolejny wykonujemy po 7-10dniach i znów klientka może się cieszyć nowym kremem i piękną cerą.

Prezentacja zabiegu RETiPeel

Kolejną nowością która nas zachwyciła jest zabieg BotoX-like w którym uzyskuje się efekt podobny do botoxu. Zabieg opiera się na blokowaniu synaps nerwowych po bezpośredniej aplikacji blokuje mikroskurcze mięsni powodując redukcję zmarszczek mimicznych. Najlepszym prezentem dla podtrzymania zabiegu jest rollon którym klientka codziennie stosując wzmacnia efekty napięcia skóry.

Wszystkie zabiegi są juz dostępne w naszej ofercie w salonie oraz informacje o nich na naszej stronie a efekty będą systematycznie pokazywane na naszym FB