Zabieg regenerująco-rozświetlająco-liftingujący

Głównym działaniem zabiegu jest odnowa zniszczonej skóry po okresie wakacyjnym. długie godziny na słońcu nie sprzyjają naszej skórze i wtedy możemy odczuwać wysuszenie, odwodnienie, a nawet zmianę koloru skóry poprzez delikatne przebarwienia. Zabieg jest również przeznaczony dla skóry starzejącej się z pierwszymi oznakami starzenia się oraz z problemem wiotkości skóry. Właśnie ten zabieg jest stworzony dla Ciebie dzięki dziewieciu krokom zabiegowym wzajemnie sie uzupełnia oraz precyzyjnie sie ze sobą komponuje. Różnorodny, robiący wrażenie zabieg zapewnia intensywną pielęgnację o wyraźnie widocznych i odczuwalnych efektach.

Kluczową rolę gra peeling z ryżu dzięki działaniu rozjaśniającym skórę oraz jego silnego działania przeciwutleniającego. Aksamitny produkt o wysokiej skuteczności zawiera małe ziarenka ryżu i migdałów, które nie ulegają rozpuszczeniu, co czyni je wspaniałym ścierniwem. Skóra jest intensywnie „pobudzona” i dokładnie oczyszczona. Dokładna eksfoliacja pozwala zwężać ujścia gruczołów łojowych i wyrównać teksturę skóry –dzięki czemu skóra wygląda wyraźniej lepiej. Nierówności skóry zostają delikatnie ale za to starannie wyrównane. Olej z otrębów ryzowych, masło shea, wosk pszczeli, olej jojoba i olej ze słodkich migdałów oraz bogate składniki odżywcze.

AHCare 20% z kompleksu kwasów owocowych JEAN D’ARCEL AHCare

Używany podczas zabiegu preparat zawierający kwasy owocowe składa się z połączenia kwasu glikolowego i aminokarboksylowego o pH na poziomie 3,5. Kwasy owocowe o niewielkim stężeniu usuwają zrogowacenia, poprawiają gospodarkę wodna skóry oraz wspomagają regeneracje komórkowa. Służą wygładzeniu linii i zmarszczek, leczeniu niedoskonałości i blizn, stabilizacji systemu immunologicznego skóry suchej i wrażliwej oraz zwiększonemu wchłanianiu substancji aktywnych.

Phyto StemCell concentré rénovateur

Wygładzający koncentrat substancji aktywnych odpowiada za młodzieńczy wygląd skóry. Bazuje na komórkach macierzystych jabłek Uttwiler Spätlauber – jednej z najstarszych szwajcarskich odmian jabłek. Wysoko stężony ekstrakt w sposób naturalny oddziałuje na długość życia komórek i wspomaga aktywność komórkowa. Jednocześnie zapewnia ochronę przed uszkodzeniem komórek np. wskutek promieniowania UV. Również ekstrakt z arbuza Kalahari chroni DNA przed starzeniem się skóry spowodowanym promieniowaniem słonecznym. Myoxinol® przeciwdziała w szczególności zmarszczkom mimicznym oraz wzmacnia skuteczność, kwas hialuronowy oraz Hydrosystem AquaxylTM redukują suchość skóry.

Ta intensywna kompozycja przeciwzmarszczkowa przywraca utraconą elastyczność, eliminuje suchość oraz zmęczenie cery, minimalizuje linie i zmarszczki, wyrównuje koloryt skóry i udoskonala jej wygląd. Cera staje się równomierna, promienna i jędrna oraz wyraźnie zrewitalizowana.

gel de massage exotique

Nowy, jedwabiście gładki żel do masażu zawiera cenne olejki takie jak olej z wiesiołka i orzechów makadamia nadające mu poślizg oraz długotrwałe właściwości masujące.

Masaż należy bowiem do punktów kulminacyjnych zabiegu i należy go w odczuwalny sposób celebrować. Pragnienie błogiego uczucia i komfortu wspiera wyjątkowe przeżycie aromatyczne. Dzięki temu duch odpoczywa, a zmysły są otwarte. Nowy żel do masażu stawia na egzotyczne owoce połączone z mleczno-słodkim aromatem dojrzałych kokosów i pikantnymi nutami takimi jak piżmo.

masque liftant éclat

Nowa maska nadaje całościowemu działaniu liftingującemu nowego zabiegu sezonowego wyraźną, natychmiastową skuteczność ponieważ klientki pragną widzieć efekty natychmiast po wizycie w salonie! Matryca posiada wyjątkową formę i natychmiast ujawnia swoje ujędrniające właściwości.

Naturalna moc regeneracyjna skóry zostaje optymalnie wzbogacona, gdy nasyci się ją serum z kwasem hialuronowym, wzmacniaczem liftingu z owsa o właściwościach 3D oraz liposomalnym koktajlem z komórek macierzystych jabłek. Delikatne łaskotanie jest oznaka regeneracyjnego działania. Jednocześnie zostaje osiągnięta maksymalna gotowość do odpierania czynników zewnętrznych. Kiedy dwa najważniejsze warunki zostaną spełnione, delikatne linie i zmarszczki natychmiast zredukują się.

Nuage d’Aphrodite oraz gaza

Pianka kokonowa nałożona na stabilizującą gazę przywodzi na myśl mit o Afrodycie, zrodzonej z piany bogini miłości i piękna. Cudownie miękka maska piankowa rozpieszcza twarz i szyje. Po ok. 5 minutach piankowy kokon daje wspaniałe uczucie ciepła. Dzięki okluzji Nuage d’Aphrodite intensyfikuje działanie masque liftant éclat. Skóra jest delikatnie ożywiona. Te widoczne oznaki pożądanego efektu liftingującego przekonają klientkę świeżym, odmłodzonym, wypoczętym oraz ujędrnionym wyglądem.

ARCELMED® Dermal AHA Effect Cream

Krem pielęgnacyjny udoskonalający skórę sprawia, ze cera jest wyrównana, elastyczna i jędrną. Kompleks kwasów owocowych połączony z peptydami biomimetycznymi, ekstraktami z czarnego owsa oraz olejami roślinnymi. Łagodzi zaczerwienienia i podrażnienia oraz wzmacnia odporność skóry. Zwiększa spójność komórek skóry, podnosi stabilność i elastyczność tkanki. Cera prezentuje się znacznie lepiej, wygląda gładko i młodo.